serm-bela.rajce.idnes.cz/SOUSTREDENI_KRIVOKLAT_PISKY_2017/

Nábor nových členů 2017

20.08.2017 10:05

Klub šermu 1. FC Bělá pod Bezdězem pořádá nábor nových členů z řad mládeže.

Je ti 8-14 let? Jsi soutěživý a rád sportuješ? Hledáš individuální sport, který není v každém městě? Zkus šerm!

Přijď na některý z tréninků začátečníků, které se konají každé úterý od 16:00 a čtvrtek od 17:00 hodin v tělocvičně ZŠ v ulici Máchova 1110. Vezmi si s sebou sportovní oblečení a sálovou obuv.

Čeká Tě přátelské prostředí a prima parta mladých šermířů v čele se zkušenými trenéry, kteří v bělském klubu vychovali již několik Mistrů ČR, vítězů Českého poháru i medailistku Světového poháru a Mistrovství světa.

Podrobné informace po kliknutí na leták nebo na tel.: 728 230 856 (Ing. Coufal).

Sezona 2016/2017

24.06.2017 08:42

Krásné léto a pohodové prázdniny všem členům a příznivcům bělského šermu!

A hurá do sezony 2017/2018!

MC

Mistrovství ČR 2017 - junioři - Bělá pod Bezdězem

19.06.2017 11:46

Áňa vítězkou ČP i mezi juniorkami

Posledním turnajem domácí sezony 2016/2017 bylo MČR juniorů a juniorek, které pořádal v Bělé pod Bezdězem náš klub. Mezi děvčaty sice Aničce tentokrát medaile unikla o pouhý zásah, když ve čtvrtfinále prohrála 14:15 a obsadila konečné 6. místo, ale i tak se s přehledem stala vítězkou Českého poháru juniorek této sezony! Svělá práce! Bravo!

Mezi chlapci obsadil v soutěži jednotlivců 22. místo Víťa, který pak v neděli spolu s Jirkou a Fandou vytvořili družstvo. Po dvou porážkách a jedné výhře skončili kluci na 6. místě. Díky za reprezentaci klubu!