Aktuality

Mistrovství Evropy kadetů a juniorů - Novi Sad 2016

26.02.2016 17:37

Na nadcházejícím ME kadetů a juniorů v Srbsku bude ČR reprezentovat i členka našeho šermířského klubu Anna Coufalová.

Startovat bude v individuální soutěži kadetek (stř. 2.3.) i juniorek (po. 7.3.) a bude i členkou kadetského kordového družstva děvčat (pá. 4.3.).

Držet pěsti a fandit můžete on-line na stránkách šampionátu - viz. odkaz vlevo.

Anketa Sportovec roku 2015 města Bělá bod Bezdězem

26.02.2016 07:24

Skvělý double v podání naší Aničky

V Anketě Sportovec roku 2015 města Bělá pod Bezdězem zvítězila Anička jak v kategorii "Jednotlivci - děti a mládež", tak i v kategorii hlasování sportovních odborníků!

Aničce velká gratulace a poděkování za reprezentaci klubu.

Poděkování patří i všem členům, příznivcům a partnerům 1.FC Bělá pod Bezdězem. Díky!

Kompletní výsledky:

mubela.zpravodaj.3.2016_sportovec2015.pdf (472,8 kB)

MC

Cena Vltavy 2016

22.02.2016 07:50

Áňa 1., Vojta 8. mezi juniory!

Po delší době se Áňa opět vrátila na domácí planše. A byl to návrat parádní! Mezi 54 děvčaty - juniorkami a kadetkami vystoupala až na příčku nejvyšší! Bezva prověrka před blížícím se ME K a J.

V nedělním turnaji juniorů nás pak mezi 49 chlapci reprezentovali 4 závodníci. Nejlépe se vedlo našemu "externistovi" Vojtovi H., který to dotáhl až do finálové osmičky. Víťa skončil na 21. a Patrik na 22. místě. Jirkovi se bohužel postoupit do E32 těsně nepodařilo.

Poděkování všem za reprezentaci klubu a velká gratuace oběma finalistům.

MC

Teplický kordík - 2016 / SPJ Udine

14.02.2016 15:11

Ondra a Kuba ve finále

Rekordních 32 chlapců a 17 děvčat se utkalo tuto sobotu 13. 2. o body do ČP mini žáků a mini žaček v turnaji Teplický kordík 2016. Při neúčasti Ádi reprezentovali bělský šerm pouze kluci - Ondra spolu s našimi "benjamínky" Kubou, Patrikem a Kiliánem, pro kterého to byla turnajová premiéra. Dle očekávání se Ondra probojoval až do samotného finále, kde se střetl již tradičně s Petrem Štěpánem z SC Praha. Štěstí tentokrát více přálo pražskému šermíři, a tak Ondra skončil na nádherném 2. místě. Velmi příjemným překvapením bylo 8. místo Kuby. Patrik bral tentokrát 20. a Kilián 27. místo.

Kluci bravo!!!

Ve stejnou dobu, ale pár set kilometrů jižněji, bojovala Áňa ve svém letos posledním SPJ v italském Udine. Po výborně zašermované skupině - 4V a 2P byla klasifikována na 42. místě. V boji o E64 se však ani tentokrát nedokázala prosadit proti zkušenější soupeřce a obsadila v 153 členném startovním poli slušné 71. místo.

Díky všem šermířům, rodičům, trenérům, Víťovi N. a Kubovi C. za reprezentaci klubu.

MC

Turnaj Mikuláše Koperníka - Teplice - žáci / žačky

08.02.2016 14:53

Fanda na bedně a Dorotka ve finále

V sobotním turnaji chlapců se nejvíce dařilo Fandovi, který to dotáhl mezi 56 žáky až na velmi pěkné 3. místo. Dalším našim šermířům Kubovi a Martinovi se bohužel tentokrát nepodařilo probojovat do E32.

V neděli pak mezi 24 žačkami se Dorotka prošermovala až do finálové osmičky a Domča, věkem mladší žačka, vybojovala slušné 14. místo.

Díky všem šermířům za reprezentaci oddílu a velká gratulace oběma finalistům!

Speciální poděkování patří Jirkovi, který náš klub velmi dobře reprezentoval na poli rozhodcovském!

Podrobné výsledky na:

MC

Velká cena Dukly Olomouc - kadeti

01.02.2016 13:35

Sbírat zkušenosti (Kuba a Fanda) a body (Víťa) jsme vyrazili v sobotu 30. 1. na Hanou na tradiční turnaj Velká cena Dukly Olomouc. Zkušeností jsme nabrali spousty, ale s body to bylo tentokrát trochu horší. Mezi 44 kadety z Čech a Slovenska skončili Fanda 26., Víťa 27. a Kubovi se bohužel nepodařilo postoupit ze základního kola. Nejblíže k postupu do E16 měl Víťa, když až ve vypjatém závěru podlehl nejtěsnějším rozdílem 14:15 Pavlíkovi z SC Praha.

Podrobné výsledky na: czechfencing.cz/system/portal/events/detail?eventId=1049

Kluci, díky za reprezentaci klubu. A hlavu vzhůru!