ECC Krakow - Wawel Dragon Trophy

10.01.2016 15:20

Áňa na bedně v turnaji ECC

Skvělým třetím místem na turnaji ECC v Krakově vstoupila do nového roku Áňa. Z kola postupovala do eliminace s jednou porážkou jako 29. Nejnapínavější zápas svedla v E64 s Rumunkou Leonte. Ač Áňa bezpečně vedla, Rumunka dokázala v průběhu třetí třetiny otočit stav zápasu až na 13:14. Áňa vyrovnala několik sekund před koncem a vynutila si tak prodloužení. Rumunka, která měla výhodu, bránila na posledním metru. A tam ji také Áňa ve 40. vteřině prodloužení nekompromisně "přišpendlila". Následovala pak parádní jízda až do semifinále, při které porazila nejednu soupeřku rozdílem třídy. Stopku jí vystavila až Francouzka Lucani v boji o finále (11:15).

Tímto výsledkem postoupila Áňa na velmi pěkné 26. místo v žebříčku ECC 2015/2016!