Aktuality

Cena Letňan 2017 - minižáci

10.01.2017 08:13

Adélka opět na bedně

V neděli 8. 1. reprezentovali náš klub na prvním letošním žebříčku minižáků Adélka s Patrikem. Adélka postoupila ze skupiny pouze s 1P (a 5V) a bez větších zaváhání se prošermovala až mezi poslední 4 šermířky. V boji o "dvojku" však podlehla Adamcové z KV 10:12 a bylo z toho tentokrát pěkné 3. místo mezi 27 děvčaty.

Patrik postoupil ze skupiny s 4V a 2P přímo do E32, kde svůj první zapas sice vyhrál, ale Mutínský z KV ho následně poslal do oprav. Zde porazil Štěpánka z SC Praha 12:5 a následně prohrál s Kubáčkem z Dukly Olomouc těsně 11:12. Obsadil tak mezi 33 minižáky slušné 14. místo.

V průběžném pořadí ČP minižáků vede Áda "o vlak" mezi děvčaty a Patrik se mezi chlapci posouvá vzhůru na 13. místo! Kuba, který tentokrát pro nemoc nestartoval, drží 5. příčku.

Obrovská gratulace závodníkům ke skvělým výsledkům a poděkování rodičům za bezvadnou podporu!

MC

SPJ Dijon - Tournoi de la ville de Dijon

10.01.2017 07:52

další světové body míří do Bělé

SP juniorek pokračoval o uplynulém víkendu ve francouzském Dijonu. Áňa s přehledem postoupila ze základního kola s 4v a 2P jako 29. přímo mezi posledních 64 závodnic. V zápase o E32 však podlehla švýcarské reprezentantce Bos 12:15 a skončila na 41. místě. Získala dva světové body a s celkově 29 body jí aktuálně patří 43. místo ve SPJ.

Druhý den v turnaji družstev sice naše děvčata (Coufalová, Saligerová, Nevosadová A., Došková) nejprve prohrála s družstvem GBR 36:43, ale oba zbývající zápasy pak zvládla na výbornou. Nejprve holky porazily Austrálii 45:26 a v zápase o 9. místo si poradily s Estonkami 39:30. Bodovaly tak i na svém druhém startu SPJ družstev a poskočily v průběžném hodnocení z 48. na 27. místo. Jen tak dál!

Velká gratulace!

MC

Memoriál Vratislava a Františka Jandy

10.01.2017 07:46

Rekordních 92 seniorů se sjelo 7. 1. do Letňan na první žebříček roku 2017. Slušně si mezi nimi vedl Vojta H., který obsadil 31. místo, když v zápase E32 prohrál 12:15 s aktuální českou jedničkou Martinem Rubešem z Karlových Varů.

a zlatá Anička

Anička zvítězila i v druhém letošním turnaji Českého poháru seniorek a juniorek, který se v tomto předvánočním čase konal již tradičně v Písku. Krásný to závěr letošního roku!