Aktuality

SPJ Bratislava - Memorial de Martinengo 2016

05.12.2016 09:43

Anička 3. na SPJ !

Svého zatím nejlepšího výsledku dosáhla v pátek 2. 12. na turnaji Světového poháru juniorek v Bratislavě Anička, když v obrovské konkurenci 154 děvčat vyšermovala fantastické 3. místo! Bravo Áňo!!!

V kole získala 5V, utrpěla pouze 1P a do E128 byla nasazena jako 26. Nejprve si v boji o E64 poradila s Monschein (AUT) 15:10, v infarktovém zápase o E32 srovnala 18s před koncem na 11:11 a v následném prodloužení zdolala Rusku Reshetnikovou 12:11. Pak následovala parádní jízda až do finálové osmičky, kdy porazila Comitini (ITA) 15:9 a Maruenda (FRA) 15:11. V zápase o medaili vybojovala vítězství nad výbornou Polkou Mroszcak 15:13.

Podlehla až později stříbrné Italce De Marchi 6:15. Z Bratislavy si Anička odváží 20 světových bodů a posouvá se na skvělé 37. místo v průběžném hodnocení SPJ. Parádní výsledek!

V nedělní soutěži smíšených družstev vybojovali naši junioři a juniorky (Coufalova, D'amico, Doskova, Jurka J., Jurka T., Nevosadova A.) pěkné 6. místo, když postupně porazili Finsko 40:33, prohráli s Rusy 31:40, porazili Švýcarsko 40:24 a v zápase o 5. místo podlehli Polsku 33:40. Gratulace!

Podrobné výsledky na:

MC

Cena Letňan 2016

27.11.2016 20:39

Fanda opět na bedně a další tři kluci v E32

Ve velké konkurenci 60 žáků se na druhém letošním žebříčkovém turnaji rozhodně neztratili naši kluci. Fanda potvrdil svou stabilní formu a obsadil skvělé třetí místo! Výborně zašermovali i Ondra s Matyášem - 12. a 14. příčka. Do E32 se ještě probojoval Vojta - 27. místo. Oba Martinové s Pavlem skončili na začátku šesté desítky, ale i tak zaslouží pochvalu za bojovný výkon!

V soutěži žaček nás reprezentovala Petra, pro kterou to byl teprve její druhý turnaj. V prvním kole získala 2V, a v druhém dokonce 3V. Soupeřka v E32 však již byla nad její síly a momentální zkušenosti - obsadila tak mezi 21 děvčaty 17. místo.

Díky všem zúčastněným za vzornou reprezentaci a podporu klubu.

MC

Velká Cena Dukly Olomouc 2016

21.11.2016 09:05

Adélka, Anička a Kuba na bedně!

Bez jediné porážky v celém turnaji vystoupala o víkendu v Olomouci naše děvčata až na nejvyšší stupínky - Adélka s přehledem zvítězila mezi minižačkami a Anička vybojovala první místo v kategorii kadetek. Bravo holky!!!

Skvělého výsledku mezi minižáky dosáhl Kuba, když vyšermoval druhé místo! Patrikovi uniklo minižákovské finále těsně o jediný zásah a skončil na 11. místě. Příště to už vyjde!

Mezi padesátkou kadetů dále obsadil Fanda 17. a Kuba C. 29. místo.

Obrovská gratulace všem medailistům!

MC

ECC Kneipp Cup, Heidenheim

13.11.2016 11:16

Áňa 12. v HDH

Skvělého výsledku dosáhla na turnaji Evropského kadetského okruhu v německém Heidenheimu Anička, když v obrovské konkurenci 203 kadetek nejen z Evropy vyšermovala 12. místo! V průběžné klasifikaci ECC jí patří aktuálně 17. příčka. Bravo!

MC

Podbezdězský kord a Pohár ATMOSU 2016

07.11.2016 21:15

Fanda dvakrát ve finále

60 žáků, 32 kadetek a 53 kadetů se zúčastnilo víkendových turnajů v Bělé pod Bezdězem. Nejvíce se dařilo Fandovi, který se dokázal probojovat do finálové osmičky jak mezi žáky, tak i mezi kadety. V žákovské kategorii prohrál jediný zápas, a to až v samotném finále, a skončil tak na skvělém druhém místě! Mezi kadety pak vybojoval pěkné 8. místo.

Druhým naším šermířem, který se probojoval do osmifinále byla Áňa, která mezi kadetkami obsadila skvělou bronzovou příčku!

Mezi žáky dobře zašermoval Matyáš - 13. místo a Ondra - 18. místo. Sympatický výkon ale podali i další naši žáci - Martin 28., Vojta 29. a David 46. místo. Zkušenosti mezi kadetkami začala sbírat Dominika - 23. místo. Mezi kadety jen těsně unikla E16 Víťovi - 21. místo. Bojovný výkon předvedl Kuba - 32. místo. Turnajovou premiéru mají po tomto víkendu za sebou i naši nováčci Petra s Pavlem.